Firma Autobazar Autostart byla založena v roce 1992 se specializací především na prodej osobních a užitkových aut do hmotnosti 3,5 t. Snahou vzniklé firmy bylo od prvopočátku přiřadit se ke skupině prodejců - odborníků, minimalizovat rizika prodeje pro prodávající i kupující a tím postupně získávat stabilní klientelu zákazníků. Postupně v rámci nabízených služeb jsme získávali zastoupení většiny leasingových a dalších společností poskytujících úvěry a i tak pomohli kupujícím při financování vybraného vozidla. Spolupracujeme i s pojišťovnami, na přání zákazníka vozidlo od nás odjíždí kompletně pojištěné.

V současné době je denní nabídka více než 100 aut, prodáváme téměř 3 auta denně. Zajišťujeme ověření původu vozidla, doporučujeme prohlídku kupovaného vozidla třetím nezávislým subjektem, samostatná zkušební jízda je samozřejmostí tohoto autobazaru.

Prodej již používaných neboli li ne příliš šťastně nazývaných ojetých aut může někomu připadat jako jednoduchý způsob obchodu. Opak bývá pravdou. Počínaje rozdílným pohledem na cenu auta prodávajícího a kupujícího a konče řešením reklamací. Naši zaměstnanci kromě odborností musí zvládat i psychologii a hledání kompromisu. Dokladem toho, že se nám to daří je mimo jiné nárůst klientely i obratu a v neposlední řadě i fakt, že tento bazar nebyl do dnešního dne zatížen ani jedním případem policejního vyšetřování či soudním sporem.

Snahou všech zaměstnanců je i nadále vyhovět Vám všem zákazníkům a pokud si nás vyberete k součinnosti při Vašem prodeji či koupi vozidla, věříme i ve Vaši spokojenost

 

Otmar Faistauer

majitel firmy